• 0552 750 16 50

 • info@reklamekspres.com

 • 08:30 - 19:00

 • Pzt - Cts

Bursa Vinil Germe Tabela

Vinil germe tabela , geçtiğimiz yıllardan günümüze kadar, en çok tercih edilen tabela modellerimizden biridir. Vinil germe tabelanın diğer tabela modellerimizden bi adım öne çıkmasındaki faktörler şunlardır;Vinil germe tabela , geçtiğimiz yıllardan günümüze kadar, en çok tercih edilen tabela modellerimizden biridir. Vinil germe tabelanın diğer tabela modellerimizden bi adım öne çıkmasındaki faktörler şunlardır;

 1. Vinil germe tabela Diğer tabela çeşitlerine göre daha ekonomiktir.
 2. Çoğu istenilen ölçüde tek parça olarak üretip , montajını sağlayabildiğimiz vinil germe tabela oldukça estetiktir.
 3. Dijital baskı tabela çeşitleri arasında yer alan vinil germe tabelanın,
  tasarımlarında 3 boyutlu ve geçişli zeminler ile dilediğiniz kadar renkli bir tabela oluşturup dilediğiniz görselleri kullanmakta özgürsünüz.
 4. Açık havada en çok tercih edilen tabela haline gelmesini sağlayan
  faktörlerden biride, gerek yapı gerekse doku olarak uzun ömürlü,kaliteli ve dayanıklı olmasıdır.
 5. Vinil germe tabelanızı yaptırdıktan belirli süre sonra da çok uygun fiyatlara , farklı bir tasarımla bambaşka bir tabela haline getirebiliyorsunuz

Vinil germe tabela, kendi bünyesinde de iki çeşit olarak ayrılmaktadır ;

Işıksız Vinil Germe Tabela
Işıksız vinil germe tabela istenilen ölçüye göre;
Demir profilden kargas (şase) oluşturulup, etrafına suya dayanıklı ahşap malzeme uygulanıp, yapılan tasarımın baskısını gerçekleştirdiğimiz vinili oluşturduğumuz tabelanın şasesine, ölçüsüne göre çeşitli germe teknikleri ile gererek vinil germe tabelanızı profosyonel ekibimiz ile üretiyoruz.
Ürettiğimiz vinil germe tabelanın uygunalacak olan yere göre oluşturduğumuz konsollar yardımı ile tabelanın montajını gerçekleştiriyoruz.

Işıklı Vinil Germe Tabela
Işıklı vinil germe tabela istenilen ölçüye göre;
Demir profilden minimum 10 – 12 cm derinliğinde, kargas (şase) oluşturulup, etrafına suya dayanıklı ahşap malzeme uygulanıp, oluşturulan derinlikte suya dayanıklı modüler sistemli led tesisatı çekilip,yapılan tasarımın baskısını gerçekleştirdiğimiz özel ışıklı opak vinili oluşturduğumuz tabelanın şasesine, ölçüsüne göre çeşitli germe teknikleri ile gerip tabelanın yan kapaklarını alüminyum ile estetik bir hale getirerek ışıklı vinil germe tabelanız profosyonel ekibimiz ile üretiyoruz.

Ürettiğimiz ışıklı vinil germe tabelanın uygunalacak olan yere göre
oluşturduğumuz konsollar yardımı ile tabelanın montajını gerçekleştiriyoruz