• 0552 750 16 50

  • info@reklamekspres.com

  • 08:30 - 19:00

  • Pzt - Cts

Bursa Kutu Harf Tabela

Kutu harf tabela çeşitleri günümüzde en yaygın, en estetik tabela çeşitleri arasında yer almaktadır. Zarifliği ile ön plana çıkan kutu harf tabela çeşitleri firmanızın logosunu yada yazı karakterini bire bir aynı karakter ve orantıda isteğe bağlı ışıklı yada ışıksız olarak alternatif malzeme çeşitleri ile birlikte oluşturulan reklamı 3 boyutlu bir tabela haline gelerek , en kalabalık ortamlarda dahi dikkat çekerek akılda kalıcı ve kaliteli bir reklam görünümü oluşturmaktadır.

Marka bilinirliklerini arttırmak isteyen firmaların genellikle ilk tercihleri arasında yer alan kutu harf tabela çeşitleri ile ister kurumsal kimliğinizi oluşturur istersenizde reklam alanını daha hareketli ve çarpıcı bi hale getirebiliyorsunuz.

Hemen hemen her sektörde kullanılan kutu harf tabelalar istenilen her harf yüksekliği ve her renge göre tamamiyle kişiye ve firmaya özel olarak seçilen malzemeye uygun kesim makinelerinde kesilip el işçiliği ile 3 boyutlu hale gelmektedir.Kutu harfi tabelanın harf derinliği (kalınlığı) istenilen ölçüye göre 8 cm – 10 cm – 12 cm – 15 cm olarak değişiklik göstermektedir.

Kutu harf tabelalar hemen hemen bir çok malzemeden uygulanmakta olup yaklaşık 30 çeşit farklı ürün halinde vaziyet almaktadır.
Bu 30 çeşit farklı kutu harf seçenekleri arasından iç ve dış mekanda en çok uzun ömürlü ve en kullanışlılıları şöyle sıralanabilir.

  1.  Plexi Kutu Harf Ön yüzü ve gövdesi plexiglass dan oluşup ışıklı ve ışıklı olarak üretilmektedir.
  2. Paslanmaz Kutu Harf Ön yüzü ve gövdesi paslanmaz dan oluşup arkadan ışıklı ve ışıksız olarak üretilmektedir. Gold ve gümüş seçenekleri mevcuttur.
  3. Paslanmaz Fileli Kutu Harf Ön yüzü plexiglass dan gövdesi ise paslanmazdan oluşup, ışıklı, arkadan ışıklı ve ışıksız olarak üretilmektedir. Gold ve gümüş seçenekleri mevcuttur.
  4. Alüminyum Kutu Harf Ön yüzü ve gövdesi alüminyumdan oluşup arkadan ışıklı ve ışıksız olarak üretilmektedir. Alüminyum kutu harfler elektrostatik fırın boya ile istenilen her renk seçenekleriyle mevcuttur.
  5. Alüminyum Fileli Kutu Harf Ön yüzü plexiglassdan gövdesi ise alüminyumdan oluşup, arkadan ışıklı ve ışıksız olarak üretilmektedir. Alüminyum kutu harfler elektrostatik fırın boya ile istenilen her renk seçenekleriyle mevcuttur.
  6. Krom Kutu Harf Ön yüzü ve gövdesi kromdan oluşup arkadan ışıklı ve ışıksız olarak üretilmektedir.
  7.  Strafor Kutu Harf Ön yüzü ve gövdesi strafordan oluşup ışıksız olarak üretilmektedir. Her renk seçenekleri mevcuttur.