• 0552 750 16 50

  • info@reklamekspres.com

  • 08:30 - 19:00

  • Pzt - Cts

Bursa Kompozit Tabela

Kompozit oyma tabela çağımızın mizah ve tasarım anlayışını oldukça kaldırabilen tabela çeşitleri arasında yer almaktadır. Diğer tabela çeşitleri ile kıyasladığımızda daha uzun ömürlü ve estetiktir. Kompozit oyma tabela üretiminde herhangi bir baskılık işlemler olmadığı için solma yıpranma gibi sorunlarıda yoktur. Kompozit oyma tabelalarımızın kasa derinliği tabelanın ölçüsüne göre değişiklik sağlamak ile birlikte genelin de minimun 10 cm olarak üretmekteyiz.

Ürettiğimiz bu kasaların izolasyonunu yapıp, modüleri led sistemi ile ışık tesisatını uygulamaktayız. Ürettiğimiz kasanın ölçülerinde kompozite yeterli paylar verilerek ebatlanır ve tasarım kompozit üzerinde oyulmaya başlanır.

Oyduğumuz kompoziti istenilen renklerde ışık geçirgen özelliği olan LB serisi plexiglass ile renklendirip elektrik tesisatı ve derinliği oluşturulmuş kasaya sabitlenir ve son izolasyonunu yaptıktan sonra kompozit oyma tabale montaja hazır vaziyette uygulanacak yere en uygun konsol ( ayak ) sistemi yapılarak genç ve dinamik personel kadromuz ile montaj ve uygulamasını gerçekleştiriyoruz.

Sizlerde kompozit oyma tabela ihtiyaçlarınıza fiyat almak ve ücretsiz keşif için iletişime geçiniz.