• 0552 750 16 50

  • info@reklamekspres.com

  • 08:30 - 19:00

  • Pzt - Cts

Bursa Kapı Tabelası

Kapı tabelası iç mekan büro, ofis, mağaza, ve çeşitli kurumlar için en çok tercih edilen tabelalar arasında yer almaktadır. Kapı tabelası ile ister firma ünvanınızı ve logonuzu kullanıp kurumsal kimliğinize bürünürsünüz istersenizde farklı tasarımlar ile bilgilendirme panosu olarakta kullanabilirsiniz.

Genellikle istenilen her ölçüye göre üretilebilen kapı tabelasının montajında kullanılan krom başlıklı uzatmalı vida ile oldukça estetik bir hale gelmektedir.Işıklı ve ışıksız olarak üretilebilen kapı tabelası genellikle kullanılan malzeme ve ölçüsüne göre 3 mm ile 40 mm arasında değişiklik sağlamaktadır.

Kapı tabelası sayesinde firmanızı ziyarete gelen müşteri ve yakınlarınız firmanızı bulmakta güçlük çekmeden firmanızı ziyaret edicektir. Sağladığı kurumsal kimlik sayesinde kapı tabelası ile diğer firmalardan 1-0 öndesiniz, gelin sizde firmanıza kapı tabelası diğer firmalardan farkınızı öne çıkarın. Profosyonel üretim ve montaj ekibimizle sizlere hizmet vermekten mutluluk ve gurur duyuyoruz.Sizde kapı tabelası yaptırmayı düşünüyorsanız bizimle iletişime geçiniz..