• 0552 750 16 50

  • info@reklamekspres.com

  • 08:30 - 19:00

  • Pzt - Cts

Bursa Araç Magnet

Günümüzde sıklıkla kullanılan genellikle bireysel olarakta kullanılan firma ve kurum araçlarının araç kapılarına uyguladığımız magnet üzerine baskı sistemi ile firma ve marka bilinirliliğinizi arttırın üstelik istediğiniz zaman söküp takılabilme özelliğine sahip araç magnetleri en ekonomilk reklam ürünleri arasında yer almaktadır.

Araç magnetlerinde kullanılan magnet kalınlığı minimum 1mm olmalıdır. Aksi takdirde 1 mm den daha az kullanılan magnetlerin çekim gücü ( mıknatıs gücü ) daha zayıf olacağından , trafikte seyir halinde iken yada bozuk yollar vasıtasıyla kapı ile magnet arasında hava boşluğu oluşturarak magnet yerinden düşebiliyor. 1 mm araç magnetlerin de dahi Şehirler arası yada 80 km’nin üzerinde hız yapılırsa sağlıklı bulmuyoruz.

Ürettiğimiz araç magnetleri hiç bir şekilde aracın kaportasına, boyasına zarar vermemektedir, sadece dikkat etmemiz gereken tek husus araç magnetini aracınıza uygulamadan önce araçta herhangi bir toz pislik ve nem kalmamasıdır.

Araç magnetinizi kullanmadığınız durumlarda daha uzun ömürlü kullanabilmek için temiz bir ortam ve düz bir zemin de saklamanızdafayda var.

Araç reklam ürünlerinin arasında eşsizliği ile dikkat çeken araç magneti ile aracınızı ister şahşi olarak kullanın, istersenizde kurumsal kimliğinize bürünüp istediğiniz firmayı ziyarete gidebilir yada şehir trafiğinde kurumsal kimliğinizin reklamını yapabilirsiniz.

Sizlerde araç magneti yada tüm matbaa, reklam ve tabela işlerinizi fiyatlandırmamız için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Genç ve dinamik personel kadromuz ile tüm reklam işlerinizi yapmaktan keyif ve mutluluk duyuyoruz.