• 0552 750 16 50

  • info@reklamekspres.com

  • 08:30 - 19:00

  • Pzt - Cts

Bursa Apartman Tabelası

Apartman tabelaları günümüzün en çok kullanılan tabelalar arasında yer almakla kalmayıp adres ararken şahışalara yada firmalara büyük kolaylık sağlamaktadır.
Apartman tabelalarını üretmeden önce grafik tasarım işlemindeyken dekoratifliğine önem verdiğimiz kadar kullanılacak olan malzemeyle birlikte okunaklılığınada önem vermemiz gerekiyor.

Genellikle kompozit, plexiglass ve aynalı malzemeler kullandığımız apartman tabelalarını zemin rengi ve yazı renklerini birbirinden zıt renklerde seçmemiz de fayda var.

Belirli bir standardı olmayan apartman tabelalarını tamamiyle müşteri portveyimizin isteğine göre, uygulanacak yerin keşifi yapıldıktan sonra uygulama yerine özel olarak üretmekteyiz.

Apartman tabelalarını isteğe bağlı ışıklı ve ışıksız olarak üretebielmekteyiz.
Üretim aşamasında kullanılacak olan malzemeye göre değişiklik sağlayan makine parkurumuzla gerek Cnc kesim gerek ise Lazer kesim işlemlerinden geçerek sizin istediğiniz doğrultularda istediğiniz renkleri, yazı karakterlerini yada logolarınızı işleyerek profosyonel ekibimiz ile apartman tabelalarını üretip büyük bir titizlik içinde montaj ve uygulamarını sağlamaktayız.

Sizlerde apartman tabelası yaptırmak istiyorsanız ücretsiz keşif için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli…